opgericht in 1964
Raadplegen competitiestand en uitslagen
Vul de de TC enquête 2010 in als je deelgenomen hebt aan het afgelopen competitie-seizoen of als je (als invaller) mee wilt doen aan het nieuwe competitieseizoen
Van de 7 seniorenteams 2 teams, namelijk BCH 1 en BCH 2 gehuldigd als kampioen. BCH 1 speelde 2e divisie in de bondscompetitie. Zij zullen nu promoveren naar de 1e divisie. Team 2 is kampioen geworden geworden in de 4e divisie van de bondscompetitie. Zij zullen naar de 3e divisie promoveren. Team 1 wist op 24 januari na de eerste twee gewonnen wedstrijden al dat ze kampioen waren. Voor team 2 was het iets spannender. Zij moesten 1 punt meer behalen dan hun directe concurrent voor de 1e plaats. Halverwege de wedstrijd hoorden we van die concurrent dat zij met 7-1 gewonnen hadden. Dat hield dus in dat BCH 2 met 8-0 moest winnen. Op het moment dat ze dat hoorden was het 6-0. Nog twee hele spannende wedstrijden dus te gaan. Maar gelukkig wonnen ze die laatste twee wedstrijden (de mixen) ook en de feestvreugde bij de club was compleet.
Na de wedstrijden zijn alle kampioenen gehuldigd in de sporthal. De senioren met bloemen en champagne. De jeugd met een medaille en kinderchampagne. Daarna hebben we met alle competitiespelers, aanhang en trouwe supporters lekker gegeten in de kantine. We hadden hiervoor een kok ingehuurd die een lekker indonesisch buffet had klaargemaakt. Het was een gezellige afsluiting van dit competitieseizoen!!
02-11-2009 BCH 2
BCH 2 is tot op 1 punt van Geldrop genaderd!
Geldrop laat steken vallen tegen Budel (4-4) en verliest 1 van de mogelijkheden om kampioen te worden (namelijk alle wedstrijden winnen). Geldrop doet dus op 2 vlakken slechte zaken, namelijk zowel weinig punten halen als niet winnen.
Van uw verslaggever
Een spannend weekeinde was vooraf al verwacht in de 4e divisie afdeling 14. Er stonden namelijk twee topwedstrijden op het programma. Nr 1 en kampioenskandidaat Geldrop moest naar nr 3 Budel, terwijl nr 2 BCH af mocht reizen naar nr Olympia in Tegelen.
Om met die laatste wedstrijd te beginnen. Olympia-BCH was een waar spektakelstuk waarbij de thuisploeg eigenlijk op alle fronten te weinig loon naar werken kreeg. Van de 7 (!) drie-setters gingen er maar liefst 6 naar de bezoekers; vooral in de damesdubbel (met 24-22 in de 3e game) en de single die Sandra van Nijenstein met 26-24 in de 3e won, was BCH zeer fortuinlijk. Eigenlijk de enige dissonant bij BCH was Dennis de Groot, die zijn single als enige verloor (in 3 games), terwijl hij met Arzu Alkan de mix in 2 games won. BCH haalde dus een optimaal resultaat en zorgde ervoor dat de druk op Geldrop gehandhaafd bleef.
Geldrop zelf ging op bezoek bij Budel en deed dit behoorlijk verzwakt omdat topdame Hanneke Hilferink en Maurice Loosschilder verstek moesten laten gaan. Na de dubbels was de stand 1-1 (verlies van de heren, winst van de dames van Geldrop). Het gemis van Hanneke zorgde voor verlies in de DE1 (Laura van Besouw verloor van Tinie Bogers) en ook Stijn v.d. Waals delfde het onderspit tegen Roel Damen, zodat na de winst van Paul Rietjens (HE1) en Sandra Dupree er voor de mixen een 3-3 stand op het scorebord stond. De eerste mix werd na een spannende strijd in 2 games (21-19 en 22-20) door Paul en Sandra voor Geldrop gewonnen; in de tweede mix die over 3 games ging, delfden Stijn en Laura echter het onderspit tegen Perry Brom en Tamara Tijsen (10-21 21-18 21-16). Eindstand dus 4-4.
In de strijd tegen degradatie speelden nr 6 Trilan en nr 7 Veghel tegen elkaar; doordat Trilan met 5-3 won, nam het meer afstand van de 7e en 8e plek. Op die 8e plek staat al een tijdje Weert dat voor de verandering eens 2 punten pakte (na 3 maal met 8-0 te zijn verslagen) door tegen Oss met 6-2 te verliezen.
De stand na 5 wedstrijden
1. Geldrop 5-31
2. BCH 5-30
3. Budel 5-24
4. Oss 5-20
5. Olympia 5-19
6. Trilan 5-17
7. Veghel 5-13
8. Weert 5-6
Voor meer informatie, zie toernooi.nl :-)
BCH 2 met stip op 2!
Sensationele uitslagen dit weekend! Oss wint met 6-2 van Budel. Olympia wint in en tegen Veghel eveneens met 6-2. Geldrop wint als verwacht met 8-0 van Weert en blijft op kampioenskoers. BCH verslaat Trilan met 6-2 en volgt Geldrop op gepaste afstand (4 punten).
Van uw verslaggever
Budel komt dit weekend van een kouwe kermis thuis. Als dit team nog kampioensaspiraties had, dan kan het die voorlopig in de ijskast zetten. Tegen Oss verliest Budel voor het eerst dit seizoen. 1e heer Roel Damen - die tot nu toe een goede reeks had neergezet - was kansloos tegen Michiel van Galen (21-15 en 21-16). Perry Brom deed wel wat van hem verwacht werd door nipt te winnen van Patrick Kuipers, maar omdat hij de enige was na de gewonnen herendubbel van Roel en Bas Strooy ging Budel dus met 6-2 onderuit.
Olympia is nog altijd ongeslagen in deze poule. Na 3 gelijke spelen bewees dit team dat het ook kan winnen. Veghel was een gewillig slachtoffer. Nadat zowel de heren- als damesdubbel in 3 close sets door Olympia werden gewonnen, gingen de heren singles van Pim Verbakel en Thom Heynen naar Olympia, terwijl hun dames het onderspit dolven; Ellen Oonincx en Miriam van Asseldonk waren te sterk voor Marleen van der Donk en Kirsten Boers. Met een 4-2 voorsprong ging Olympia de mixen in. Marleen en Thom wonnen hun mix makkelijk, terwijl het 6e punt pas na een spannende verlenging in de derde set (25-23) door Kirsten en Pim bijgeschreven kon worden.
Geldrop had een makkelijke middag. In eigen huis werd Weert met 8-0 verslagen; met geen enkele 3-setter en vele games onder de 10 was het krachtsverschil zeer duidelijk. Weert mag zich met 4 punten uit 4 wedstrijden gaan afvragen wat het in deze klasse te zoeken heeft. Geldrop is met 27 punten uit evenveel wedstrijden nog altijd op kampioenskoers.
Eigenlijk de enige overgebleven concurrent van Geldrop is het tweede van BCH dat na de 6-2 winst op Trilan 2 uit Landgraaf op 23 punten staat. Alleen Hans de Heer en Sandra Nijenstein in de single konden het net niet waarmaken; voor de rest gingen de partijen naar de thuisclub, hoewel daar in 2 gevallen (single van Dennis de Groot en de herendubbel) nog wel 3 sets voor nodig waren.
De stand na 4 wedstrijden:
1. Geldrop 4-27
2. BCH 4-23
3. Budel 4-20
4. Olympia 4-18
5. Oss 4-14
6. Trilan 4-12
7. Veghel 4-10
8. Weert 4-4
Voor meer informatie, zie toernooi.nl.:-)